Mon 02/25/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 7:00p 8:30p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Practice    SF 
5:50p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Tue 02/26/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Wed 02/27/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
 Thu 02/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Fri 03/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Sat 03/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Mills Pond Park 8:30a 9:45a  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1A  SF 
8:30a 9:45a  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Game East Broward Bull Sharks Blue FIeld 1B  SF 
8:30a 9:45a  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Game East Broward Bull Sharks White Field 2  JM 
9:30a 10:45a  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1A  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1B  SF 
10:45a 12:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Game East Broward Bull Sharks Blue Field 2  JM 
11:30a 12:45p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1  JA 
12:30p 1:45p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Game East Broward Bull Sharks White Field 1  SF 
1:00p 2:15p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Game Miami Stone Crabs Red Field 2  TG 
1:45p 3:00p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1  SF 
2:15p 3:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Game East Broward Bull Sharks Blue Field 2  SF 
Weston, Tequesta Trace Park 9:00a 10:15a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Weston Red Main Field  SF 
10:30a 11:30a  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Game Weston Red East Field  SF 
11:00a 12:15p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Game Weston Red Main Field  SF 
11:00a 12:15p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Weston Red Main Field  SF 
12:00p 1:15p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Game Davie Navy Main Field  SF 
2:30p 3:45p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Game Weston Red Main Field  SF 
4:00p 5:15p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Game Weston Red Main Field