Boca, Boca Jets Lacrosse, Boca Lacrosse, Boca Raton, Boca Raton Lacrosse,

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 7:00p 8:30p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Practice    SF 
5:50p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Tue 02/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Wed 02/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
 Thu 02/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Fri 02/22/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Sat 02/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Davie, Pine Island Park 9:00a 10:15a  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Game Davie Navy Bronco Field  SF 
9:00a 10:15a  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Game Miami Stone Crabs Orange Mustang Field  JA 
9:00a 10:15a  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Game Davie Navy Fusion Field  JM 
9:00a 10:15a  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Game Davie Orange United Field  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Game Miami Stone Crabs Red Bronco Field  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Game Davie Navy Bronco Field  SF 
10:30a 11:45a  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Game Weston Red Fusion Field  JM 
10:30a 11:45a  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Game Weston Red United Field  SF 
Mills Pond Park 9:00a 10:15a  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1A  SF 
11:15a 12:30p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1A  SF 
12:00p 1:15p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Game East Broward Bull Sharks Blue Field 2  TG 
2:30p 3:45p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Game East Broward Bull Sharks Blue Field 1  TG 
Palm Beach Gardens, PGA National Park 8:00a 9:15a  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Game Palm Beach Gardens Blue    
Weston, Tequesta Trace Park 9:00a 10:15a  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Game Weston Red Main Field  SF 
9:00a 10:15a  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Game Weston Red East Field  SF 
9:00a 10:15a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Weston Red Main Field  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Game Weston Red East Field  SF 
10:30a 11:45a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Weston Red Main Field  SF 
11:30a 12:45p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Game Weston Red East Field  SF 
12:00p 1:15p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Game Weston Red Main Field  SF