Boca, Boca Jets Lacrosse, Boca Lacrosse, Boca Raton, Boca Raton Lacrosse,

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 7:00p 8:30p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Practice    SF 
5:50p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Tue 02/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Wed 02/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Practice    SF 
 Thu 02/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Patch Reef - SW 7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Fri 02/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - SE 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Patch Reef - SW 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Patch Reef NE A 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Patch Reef NE B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Patch Reef - NE 3:00p 4:15p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Game Parkland Black   SF 
4:30p 5:45p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Game Delray Riptide Blue   SF 
Patch Reef - SE 9:00a 10:15a  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Game Delray Riptide Blue   JM 
10:30a 11:45a  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Game Parkland Black   JM 
12:00p 1:15p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Game Parkland White   JM 
1:30p 2:45p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Game Delray Riptide Blue   JC 
3:00p 4:15p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Game Parkland Red   SF 
4:30p 5:45p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Game Parkland Black    
Patch Reef - SW 9:00a 10:15a  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Game Plantation Red    
10:30a 11:45a  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Game Plantation Red   SF 
12:00p 1:15p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Game Parkland Black   TG 
1:30p 2:45p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Game Parkland Red   SF 
3:00p 4:15p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Game Plantation White   SF 
Patch Reef NE A 9:00a 10:15a  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Game Delray Riptide Blue   SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Game Parkland White   SF 
12:00p 1:15p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Game Parkland Black   SF 
1:30p 2:45p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Game Parkland Red   SF 
Patch Reef NE B 9:00a 9:45a  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Game GIRLS U-6 Bachman   SF 
10:00a 10:45a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Parkland Black   SF 
11:00a 11:45a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Delray Riptide Blue   SF 
12:00p 12:30p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Game Delray Riptide   SF 
12:30p 1:00p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Game Delray Riptide   JR 
1:00p 1:30p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Game Boys U6 Teo   JR