Boca, Boca Jets Lacrosse, Boca Lacrosse, Boca Raton, Boca Raton Lacrosse,

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 04/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle PK 1 7:00p 8:30p  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Practice    SF 
Boca Raton, Countes De Hoernle Pk 1A 5:30p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U6 Teo Practice    SF 
5:50p 7:00p  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle Pk 2 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Boca Raton , Countess De Hoernle PK 3 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle PK1B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Tue 04/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle PK 1 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle Pk 2 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
Boca Raton , Countess De Hoernle PK 3 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Wed 04/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle PK 1 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle Pk 2 5:30p 7:00p  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Boca Raton , Countess De Hoernle PK 3 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
 Thu 04/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle PK 1 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle Pk 2 5:30p 7:00p  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Practice    SF 
Boca Raton , Countess De Hoernle PK 3 7:00p 8:30p  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Practice    SF 
 Fri 04/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle PK 1 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle Pk 2 5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Practice    SF 
7:00p 8:30p  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Practice    SF 
Boca Raton , Countess De Hoernle PK 3 5:30p 7:00p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Practice    SF 
5:30p 7:00p  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Practice    SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle PK1B 5:30p 7:00p  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Practice    SF 
 Sat 04/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Boca Raton, Countes De Hoernle Pk 1A 9:00a 10:15a  >Boys Under 6> Boys U-6 Dickenson Game Boys U6 Teo   SF 
Boca Raton, Countess De Hoernle PK1B 9:00a 10:15a  >Girls Under 6> GIRLS U-6 Bachman Game GIRLS U-6 Bachman   SF 
Davie, Pine Island Park 9:00a 10:15a  >Boys Under 10> B U10 Virtue/Teo  Game Davie Navy Mustang Field  SF 
9:00a 10:15a  >Boys Under 14> Boys U14 Lynch/Caffrey RED Game Davie Navy Bronco Field  SF 
9:00a 10:15a  >Girls Under 12> GU12 Hartofilis/Kunz Blue  Game Davie Navy United Field Both GU12 teams playing together for 1 game  SF 
9:00a 10:15a  >Girls Under 12> GIRLS U-12Sanchez/VIrtue RED Game Davie Navy United Field Both GU12 playing together for 1 game  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 8> Boys U8 Sanchez/Hartofilis  Game Davie Navy Bronco Field  SF 
10:30a 11:45a  >Boys Under 12> BOYS U-12 Burgan/Marzan Game Davie Navy Mustang Field  SF 
11:30a 12:45p  >Boys Under 14> BOYS U-14 Zorumski/Burgan Blue Game Davie Navy Bronco Field  SF 
Palm City, Martin Jock Leighton Par 9:00a 10:00a  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Game Martin County Navy Field 1  JC 
10:30a 11:30a  >Boys Under 8> Boys U-8 Bettinger/Graves  Game Martin County Green Field 1  JC 
10:30a 11:45a  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Game Martin County Navy Field 2   
12:00p 1:15p  >Boys Under 10> BU10Deering/Coffy/Salveti/Koutra Game Martin County Navy Field 1  JC 
12:00p 1:15p  >Girls Under 14> GIRLS U-14 Triassi Game Martin County Green Field 2   
1:30p 2:45p  >Boys Under 12> Boys U-12 Gannacone/Coffy  Game Martin County Navy Field 1  JC 
1:30p 2:45p  >Girls Under 10> GU10 /Mathews/Cohen Game Vero Beach Field 2 Will put the two teams together coach will explain  JM 
1:30p 2:45p  >Girls Under 10> GU-10 Bachman/Zorumski  Game Vero Beach Field 2 Will put the two teams together coach will explain  JM 
3:00p 4:15p  >Boys Under 10> BU10 Crone/Alexander/Miller/Besk Game Martin County Navy Field 1  JC 
Parkland, Pine Trails Park 9:00a 10:15a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (RED) Game Parkland Black Turf 1B  SF 
10:15a 11:30a  >Girls Under 8> G U-8 Hlatki/Koutrakos (White) Game Parkland White Turf 1B  SF 
Plantation, PAL PARK 9:00a 10:15a  >Boys Under 8> Boys U8-Godin Game Miami Stone Crabs Red Stadium Field  SF